פורץ מנעולים - מנעולן בבת ים

שירותי החלפת צילינדר בבת ים – כל המידע במאמר אחד

אמנם לא יוצא לנו לחשוב הרבה על המנעול בבית שלנו ועל התפקיד שהוא ממלא בחיינו, אך אם ניתן לכך מחשבה, נבין כי תפקידו מאוד משמעותי בחיינו, המנעול הוא השומר שלנו. המנעול של דלת הבית שלנו שומר על כל דברי הערך שלנו, על הציוד שלנו ועל רכושינו. כמובן שהכל עוד המנעול עושה את עבודתו נאמנה לא נרחיב את מחשבותינו עליו, אך כאשר מתעוררת בעיה כמו מפתח שנתקע בחור המנעול או דלת שחורקת או לא ננעלת בקלות, מייד נחשוב מה לא בדר. כמובן, שהדרך להתמודד עם בעיות במנעול היא על ידי הזמנת שירותי מנעולן בבת ים. במקרים רבים ימליץ לכם מנעולן על החלפת צילינדר בבת ים או על החלפת המנעול כולו. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם בהחלט אין צורך בביצוע של החלפת צילינדר בבת ים וניתן לפתור את הבעיה בעזרת תיקון קצר. חברת מנעולן בבת ים, מספקת שירותי מנעולנות מגוונים באזורים נרחבים סביב בת ים.

כל סוגי השירותים של החלפת צילינדר בבת ים במקום אחד

החלפת צילינדר בבת ים ניתן לעשות אך ורק על ידי אנשי מקצוע מתחום המנעולנות. אינכם רוצים לקחת סיכון כאשר מדובר בביטחונכם האישי ובשמירה על חפציכם יקרי הערך ולהתקין צילינדר בצורה שאינה מקצוענים או מרושלת. חברת מנעולן בבת ים מספקת שירותים מסוג זה על ידי מיטב המומחים בעלי ידע והבנה בסוגי המנעולים והצילינדרים השונים והתאמתם אל הלקוח. מנעול צילינדר הוא למעשה החלק במנעול שמפעיל את מנגנון הנעילה. קיימים מספר סוגים של צילינדרים, משוכללים יותר או פחות, כולם בסופו של דבר עושים את אותה העבודה – נועלים את דלת הבית. במידה ואתם זקוקים להחלפת מנעול צילינדר בבת ים משימוש של צילינדר לדלת פשוט לסוג צילינדר רב בריח משוכלל יותר תוכלו לפנות לשירות של מנעולן בבת ים.

כיצד עובד מנגנון של צילינדר לדלת?

מנגנון הצילינדר הוא עתיק מאוד וכמעט ולא נעשו בו שינויים כלל במהלך השנים, המנגנון בנוי על שיניים וגלגלים המתמזגים בסנכרון אלו באילו ויוצרים נעילה של הדלת. כאשר ישנה תזוזה של אחד החלקים עלולה להיווצר בעיה, בעיות מעין אילו מאפיינות בעיקר צילינדרים פשוטים וזולים שלא אמורים להחזיק יותר משנה שנתיים של חיים. לרוב, במקרים הללו תידרש החלפת צילינדר בבת ים. אולם, כאשר מדובר בסוג איכותי יותר ומשוכלל יותר של צילינדר לדלת כזה אשר עובד עם שבב אלקטרוני, לעתים יהיה ניתן לפתור את הבעיה בתיקון מנעולים קטן בלבד ולא יהיה צורך בהחלפה.

החלפת צילינדר בבת ים מנעולן מנעול ומפתח

צילינדר רב בריח

צילינדר רב בריח המפורסם, נחשב לאחד הצילינדרים החזקים ביותר. במידה וביצעתם החלפת צילינדר בבת ים מצילינדר מהסוג הפשוט לצילינדר רב בריח, תוכלו להיות רגועים למשך תקופה ארוכה ואלי אפילו עד סוף חייכם, זאת מפני שאורך חייו של צילינדר רב בריח הוא עשרות שנים. מעבר לכך ישנה אפשרות לרכוש צילינדר עם כרטיס מגנטי מיוחד שמגביר את הביטחון שלכם ואינו מאפשר לאף אדם לשכפל את המפתח שלכם ללא הכרטיס. 

להחליף או לתקן? מנעול צילינדר בבת ים.

פעמים רבות כאשר ישנה בעיה במנעול שלכם הדרך היחידה לפתור אותה, היא על ידי החלפת צילינדר בבת ים, למרות זאת, קיימים מקרים בהם תיקון בהחלט פותר את הבעיה לחלוטין. החלפת צילינדר מתרחשת רק כאשר המנעול שחוק ואינו מהימן יותר, שבור או תקול, או כאשר יש צורך בצילינדר חדש לאור מצב של מעבר דירה. תיקון של צילינדר יתרחש כאשר מדובר בצילינדר משולל ואיכותי שרכיביו חזקים ואינם זקוקים להחלפה מלאה של מנעול צילינדר בבת ים, אלא אך ורק לתיקון נקודתי שיפתור את הבעיה.

בין אם אתם מעוניינים לבצע החלפת צילינדר בבת ים או אך ורק תיקון של הצילינדר הקיים, החלפת מנעולים בבת ים או כל שירות אחר מתחום המנעולנות, מומלץ כי תתנו למקצוענים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, רק כך תדעו שהביצוע של ההחלפה או התיקון ישמור אתכם ואת רכושכם בטוח ושמור. בין אם להחליף או לתקן היוועצו אך ורק עם מנעולן מוסמך. חברת מנעולן בבת ים מעסיקה בין שורותיה את מיטב אנשי המקצוע שמאתרים את הבעיה ובמקרה הצורך מתקנים או מחליפים את הצילינדר הבעייתי.

שירותי החלפת צילינדר בבת ים - שאלות תשובות

כולנו מכירים את הדלתות ומנגנוני הנעילה שמוציאים מאתנו תנועות אקרובטיקה מגושמות ומוגזמות. כמובן שבעיות מעין אלו קשורות במנגנון הנעילה או בתזוזה שיש במשקוף, כך או כך רק מנעולן מוסמך יוכל לפתור לכם את הבעיה ולהסביר לכם כיצד להימנע מאותה בעיה בעתיד. עד אשר תחליטו להזמין שירותי מנעולן, תוכלו להמשיך להתאמן בתנועות אקרובטיקה, רק היזהרו, בסופו של דבר עלול להיגרם הן לדלת, הן למשקוף והן למנעול נזק מצטבר גדול פי כמה.

כיום ישנו מגוון די רחב של מנעולים שונים , יחד עם זאת המנעול השכיח ביותר מאילו הנחשבים לאמינים ואיכותיים הוא מנעול של רב בריח אשר בעת רכישתו מקבלים גם כרטיס מגנטי מיוחד, בעל קוד אישי. הכרטיס מהווה עוד מנגנון הגנה לפריצות מכיוון שמונע מאנשים שאינם מחזיקים בכרטיס לשכפל את המפתח. כלומר, במידה ובעל המפתח והכרטיס מעוניין לשכפל את המפתח, הוא יגיע עם המפתח והכרטיס למנעולן שמשכפל מפתחות ויבצע את השכפול – אם יגיע אך ורק עם מנעול זה פשוט לא יתאפשר לו. קיימת גם אפשרות להחלפת צילינדר במקום החלפת מנעול כולו. מנעולן מקצועי יוכל לתת לכם הסבר מפורט על השירותים הנ"ל לבחירתכם.

כאשר עוברים דירה, מומלץ מאוד להחליף את הצילינדר. כמובן שכאשר מדובר במעבר לדירה שכורה, אזי, החשיבות של איכות הצילינדר היא פחות רלוונטית, שכן, סביר להניח כי הוא לא ישמש אתכם לזמן רב מידי. התשובה היא שכן, החליפו צילינדר, אין צורך לרכוש את הצילינדר היקר ביותר, בהחלט ניתן להסתפק בצילינדר תוצרת סין – אך החלפת צילינדר חשובה ותיתן לכם שקט וביטחון.

במידה והמפתח של הבית אינו נכנס ויוצא מחור המנעול בקלות, קרוב לוודאי שאחד מחלקי הצילינדר זזו. חשוב מאוד במקרה כזה לא לנסות לתקן זאת לבד ולא להפעיל כוח פיזי בניסיון לשחרר את המפתח מהמנעול – פעולות מעין אלו עלולות לגרום לנזק גדול יותר. תוכלו לנסות לשמן מעט את חור המנעול עם שמן מנעולים ייעודי או להזמין שירותי מנעולן שיבדוק את הבעיה, יתקן במקרה הצורך או יחליף צילינדר אם לא תהיה אפשרות לתקן.

אם נשבר מפתח בחור המנעול ככל הנראה הקדימה לכך סיבה שגרמה לכך, סיבה אשר קשורה בצילינדר. בהחלט סביר כי מנעולנים רבים במקרה כזה ימליצו על החלפת הצילינדר במלואו, אך במקרים מסוימים בהם ניתן לשלוף את החתיכה השבורה החוצה, לעתים ניתן גם לתקן את הבעיה נקודתית.